Babaları Niçin Öldürmeliyiz?

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar bir erkeklik nişânesi olarak çocuk sahibi olurlar ve çocuklarını sevmeyi bilmezler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar için karıları aşçı, uşak, ütücü, bulaşıkçı, cariyedir. Kutsal ailesinin fertlerine şiddet fantezilerinin her türünü yaşatırlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar güçlüye boyun eğer, evde mazlumlara aslan kesilirler. Çocuklarını ezerler ki onlar da güçlüye boyun eğmeyi bugünden öğrensinler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Hem hoşaftan anlamaz hem yemek beğenmez, küstahtırlar. Sofrada tat ve huzur bırakmazlar, fakat işyerinde it yalına kaşık sallarlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar hayatı çocuklarının burunlarından getirmeyi bir hüner sayarlar, onlarla pikniğe, plaja, düğüne, hiçbir eğlenceye gidilmez.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar kendilerine bakamayan acizlerdir, karıları olmasa çoraplarını bulamayan zavallılar, dünyayı yönetecek kadar yetenekli olduklarını söylerler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar baba olmanın ne demek olduğunu bir erkek serçe kadar bilmezler, eşleri vefat ederse çocuklarını sağa sola dağıtırlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar da hoyrat babalarını taklit ederler, çevreye ahlâk ve insanlık nutukları atarken, hanede besledikleri deney fareliğine rızası olan organizmalardır. İsyan edenler, bu küçük tanrıyı inkâr eden allahsızlardır.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar kahvede tavla oynadığı serseriye kızını yamamaya çalışan namus bekçileridir. Şiddet gören kızlarına asla sahip çıkmaz, evlerinin eşiğinden içeri almazlar. Eğer kızı öldürülürse cenaze törenine de gitmez, “Allah rahmet eylesin” der, üstüne bir bardak soğuk su içerler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar günahlarını gizlemek için kem gözle baktıkları kızlarını bir an evvel evden kovar, telli duvaklı gelin ederler. Elin oğluna aslında minnettardır ama her fırsatta nağme yaparlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar evde kitap okuyanı istemezler, kendileri gibi çakal muhabbetini bilen oğullarıyla stadlara, birahaneye ve geneleve giderler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar hayvanlara zulmetmeyi öğretirler, normal olanı yadırgar, zalimlere ve diktatörlere bayılır, ‘Hitler aslında çok iyi adamdı’ sohbetinden geri kalmazlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar kahraman bir ırkın ahvadıdır, fakat dolmuş şoförünün yalakasıdır ne hikmetse.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar “eti senin kemiği benim” diyerek çocuklarını her önüne gelene peşkeş çekerler.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar karılarıyla yatmayı beceremez ama baldıza, uçana kaçana kem gözle bakarlar.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar evdeki polistir, şefkati değil devleti temsil ederler. Devlet de onların “iyi halleri”nden memnundur.

Babaları niçin öldürmeliyiz? Çünkü onlar öldürmeye bile değmezler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir